VLS5045EX-150M
Číslo produktu DigiKey
445-174845-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174845-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174845-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS5045EX-150M
Popis
FIXED IND 15UH 1.9A 143 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.9 A 143mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VLS5045EX-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,2A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
143mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)