TFM252012ALMA1R0MTAA
Číslo produktu DigiKey
445-175183-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-175183-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-175183-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TFM252012ALMA1R0MTAA
Popis
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Tenkofilmový Vodič 3.7 A 42mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TFM252012ALMA1R0MTAA Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
42mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Tenkofilmový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
4,2A