SLF7045T-101MR50-PF
Číslo produktu DigiKey
445-2015-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2015-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2015-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLF7045T-101MR50-PF
Popis
FIXED IND 100UH 650MA 300 MOHM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 650 mA 300mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
SLF7045T-101MR50-PF Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
300mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,276" Š (7,00mm x 7,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)