PLEA85DCA2R2M-1PT00
Číslo produktu DigiKey
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLEA85DCA2R2M-1PT00
Popis
FIXED IND 2.2UH 550MA 600 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Nestíněný Tenkofilmový Vodič 550 mA 600mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
400mA
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
600mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Tenkofilmový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,031" Š (1,00mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)