PLEA67BBA2R2M-1PT00
Číslo produktu DigiKey
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLEA67BBA2R2M-1PT00
Popis
FIXED IND 2.2UH 800MA 620 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Nestíněný Tenkofilmový Vodič 800 mA 620mOhm max. 0402 (1006 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
600mA
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
620mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Tenkofilmový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1006 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0402
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,024" Š (1,00mm x 0,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)