PID75-650M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PID75-650M |
Popis | FIXED IND 65UH 560MA 530 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 65 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 560 mA 530mOhm Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (A) |
Mfr | Saturační proud (Isat) 750mA |
Řada | Stínění Stíněný |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stejnosměrný odpor (DCR) 530mOhm |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 150°C |
Typ Drátový (navíjený) | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,295" D x 0,295" Š (7,50mm x 7,50mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,189" (4,80mm) |