PID100-251M
Číslo produktu DigiKey
495-PID100-251MTR-ND - Páska a cívka (TR)
495-PID100-251MCT-ND - Řezaná páska (CT)
495-PID100-251MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PID100-251M
Popis
FIXED IND 250UH 460MA 1.13 OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
250 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 460 mA 1,13Ohm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PID100-251M Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (A)
Mfr
Saturační proud (Isat)
645mA
Řada
Stínění
Stíněný
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,13Ohm
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,409" D x 0,409" Š (10,40mm x 10,40mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)