MPZ2012S300ATD25
Číslo produktu DigiKey
445-MPZ2012S300ATD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MPZ2012S300ATD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MPZ2012S300ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ2012S300ATD25
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 6A 10mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPZ2012S300ATD25 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
10mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)