MPZ1608S300ATDH5
Číslo produktu DigiKey
445-MPZ1608S300ATDH5TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MPZ1608S300ATDH5CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MPZ1608S300ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1608S300ATDH5
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 5A 10mOhm
Modely EDA/CAD
MPZ1608S300ATDH5 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
10mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)