MPZ1005S900HT000
Číslo produktu DigiKey
445-174932-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174932-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174932-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1005S900HT000
Popis
FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
90 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 2,3A 38mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPZ1005S900HT000 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2,3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
38mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)