MPZ1005S221HT000 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 5 114
Katalogový list
220 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,5A 95mOhm
MPZ1005S221HT000
Číslo produktu DigiKey
445-MPZ1005S221HT000TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MPZ1005S221HT000CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MPZ1005S221HT000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1005S221HT000
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
95mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz