MPZ1005A331ETD25
Číslo produktu DigiKey
445-180346-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-180346-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-180346-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1005A331ETD25
Popis
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 4LN
Podrobný popis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 600mA 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
600mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
330 Ohms @ 100 MHz