MMZ1608S121ATD25
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1608S121ATD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1608S121ATD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1608S121ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1608S121ATD25
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 150mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
150mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)