MMZ1608D301BTA00 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MMZ1608D301BTA00 |
Popis | FERRITE BEAD 300 OHM 0603 4LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 15 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 300 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 300mA 700mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MMZ1608D301BTA00 Modely |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 300mA |
Výrobce TDK | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 700mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,037" (0,95mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Impedance při kmitočtu 300 Ohms @ 100 MHz |