MMZ1608D301BTA00
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1608D301BTA00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1608D301BTA00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1608D301BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1608D301BTA00
Popis
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 4LN
Podrobný popis
300 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 300mA 700mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMZ1608D301BTA00 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
700mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
300 Ohms @ 100 MHz