MMZ1608A252BTD25
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1608A252BTD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1608A252BTD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1608A252BTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1608A252BTD25
Popis
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 200mA 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
2.5 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)