MMZ1005Y182CTD25
Číslo produktu DigiKey
445-172716-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-172716-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-172716-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005Y182CTD25
Popis
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Podrobný popis
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 150mA 850mOhm
Modely EDA/CAD
MMZ1005Y182CTD25 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
150mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
850mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Impedance při kmitočtu
1.8 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)