MMZ1005S601ETD25
Číslo produktu DigiKey
445-172794-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-172794-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-172794-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005S601ETD25
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 300mA 650mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
650mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)