MMZ1005S241CT000
Číslo produktu DigiKey
445-2161-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2161-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2161-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005S241CT000
Popis
FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
240 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 400mA 280mOhm
Modely EDA/CAD
MMZ1005S241CT000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
280mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
240 Ohms @ 100 MHz