MMZ1005S121HTD25
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ1005S121HTD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ1005S121HTD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ1005S121HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005S121HTD25
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 700mA 130mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
700mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
130mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)