MMZ1005S102HT000
Číslo produktu DigiKey
445-175173-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-175173-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-175173-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005S102HT000
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 360mA 490mOhm
Modely EDA/CAD
MMZ1005S102HT000 Modely
Kategorie
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Jmenovitý proud (max)
360mA
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
490mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)