MMZ1005S102CT000
Číslo produktu DigiKey
445-2163-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-2163-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-2163-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005S102CT000
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 200mA 750mOhm
Modely EDA/CAD
MMZ1005S102CT000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
750mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz