MMZ1005B121CT000
Číslo produktu DigiKey
445-3336-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3336-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3336-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ1005B121CT000
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 400mA 250mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMZ1005B121CT000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz