MMZ0603S241HTD25
Číslo produktu DigiKey
445-MMZ0603S241HTD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MMZ0603S241HTD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MMZ0603S241HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ0603S241HTD25
Popis
FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Podrobný popis
240 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 420mA 320mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
420mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
320mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Impedance při kmitočtu
240 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)