MMZ0603D121ET000
Číslo produktu DigiKey
445-172706-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-172706-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-172706-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMZ0603D121ET000
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 125mA 2,4Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
125mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,4Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz