MLG1005SR33JT000
Číslo produktu DigiKey
445-3077-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3077-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3077-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005SR33JT000
Popis
FIXED IND 330NH 50MA 7 OHM SMD
Podrobný popis
330 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 50 mA 7Ohm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG1005SR33JT000 Modely
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
7Ohm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
350MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
50 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)