MLG1005SR24JT000
Číslo produktu DigiKey
445-6323-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-6323-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-6323-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005SR24JT000
Popis
FIXED IND 240NH 100MA 4.8 OHM
Podrobný popis
240 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 100 mA 4,8Ohm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG1005SR24JT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,8Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
400MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)