MLG1005S5N6ST000
Číslo produktu DigiKey
445-3053-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3053-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3053-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005S5N6ST000
Popis
FIXED IND 5.6NH 600MA 250 MOHM
Podrobný popis
5.6 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 600 mA 250mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG1005S5N6ST000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
250mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)