MLG1005S4N7ST000
Číslo produktu DigiKey
445-3051-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3051-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3051-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005S4N7ST000
Popis
FIXED IND 4.7NH 700MA 250 MOHM
Podrobný popis
4.7 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 700 mA 250mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG1005S4N7ST000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
250mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4,5GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)