MLG1005S24NJT000
Číslo produktu DigiKey
445-6311-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-6311-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-6311-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005S24NJT000
Popis
FIXED IND 24NH 350MA 700 MOHM
Podrobný popis
24 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 350 mA 700mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG1005S24NJT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
700mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,7GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)