MLG1005S15NJT000
Číslo produktu DigiKey
445-3061-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-3061-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-3061-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG1005S15NJT000
Popis
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 400 mA 550mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MLG1005S15NJT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
550mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
2,2GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)