MLG0603P8N2JT000
Číslo produktu DigiKey
445-7824-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7824-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7824-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG0603P8N2JT000
Popis
FIXED IND 8.2NH 250MA 850 MOHM
Podrobný popis
8.2 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 250 mA 850mOhm max. 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG0603P8N2JT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
850mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
14 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)