MLG0603P4N3ST000
Číslo produktu DigiKey
445-7817-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7817-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7817-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG0603P4N3ST000
Popis
FIXED IND 4.3NH 350MA 400 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.3 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 350 mA 400mOhm max. 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MLG0603P4N3ST000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
400mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
14 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
5,8GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0201 (0603 metrický)
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)