MLG0603P47NJT000
Číslo produktu DigiKey
445-7834-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7834-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7834-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG0603P47NJT000
Popis
FIXED IND 47NH 110MA 2.9 OHM SMD
Podrobný popis
47 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 110 mA 2,9Ohm max. 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
MLG0603P47NJT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,9Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 300MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,6GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
300 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)