MLG0603P15NJT000
Číslo produktu DigiKey
445-7828-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7828-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7828-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLG0603P15NJT000
Popis
FIXED IND 15NH 250MA 1.2 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 250 mA 1,2Ohm max. 0201 (0603 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MLG0603P15NJT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,2Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
14 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
3,2GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0201 (0603 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,013" (0,33mm)