MHQ0603P7N5JT000
Číslo produktu DigiKey
445-16908-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-16908-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-16908-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHQ0603P7N5JT000
Popis
FIXED IND 7.5NH 300MA 500 MOHM
Podrobný popis
7.5 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 300 mA 500mOhm max. 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
MHQ0603P7N5JT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
500mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
16 při 500MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
3,8GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
500 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,026" D x 0,014" Š (0,65mm x 0,35mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)