MHQ0603P36NJT000
Číslo produktu DigiKey
445-16848-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-16848-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-16848-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MHQ0603P36NJT000
Popis
FIXED IND 36NH 160MA 2.8 OHM SMD
Podrobný popis
36 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 160 mA 2,8Ohm max. 0201 (0603 metrický)
Modely EDA/CAD
MHQ0603P36NJT000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,8Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
14 při 300MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,7GHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
300 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,026" D x 0,014" Š (0,65mm x 0,35mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)