MEM2012F25R0T001
Číslo produktu DigiKey
445-MEM2012F25R0T001TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MEM2012F25R0T001CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MEM2012F25R0T001DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MEM2012F25R0T001
Popis
FILTER LC(PI) 25MHZ SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LC (Pi) EMI filtr 3rd Objednávka Dolní propust 1 Kanál 200 mA 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MEM2012F25R0T001 Modely
Kategorie
Hodnota útlumu
20dB při 300MHz ~ 2GHz
Výrobce
TDK
Proud
200 mA
Řada
Ochrana ESD
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Datové linky pro mobilní zařízení
Typ
Dolní propust
Jmenovité napětí
12V
Řád filtru
3rd
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
LC (Pi)
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Počet kanálů
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Středový / dělicí kmitočet
25MHz (mezní kmitočet)
Výška
0,039" (1,00mm)