MAF1608FAD151CT000
Číslo produktu DigiKey
445-174936-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174936-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174936-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAF1608FAD151CT000
Popis
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 Ohms @ 100 MHz 1 Audio linka Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1,1A 130mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,1A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
130mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Audio linka
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
150 Ohms @ 100 MHz