MAF1005GWZ102AT000
Číslo produktu DigiKey
445-1819057-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-1819057-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-1819057-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAF1005GWZ102AT000
Popis
FERRITE BEAD 160 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
160 Ohms @ 100 MHz 1 Audio linka Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 150mA 1,6Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
150mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
160 Ohms @ 100 MHz