MAF1005GAD262AT000
Číslo produktu DigiKey
445-174613-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174613-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174613-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAF1005GAD262AT000
Popis
FERRITE BEAD 400 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
400 Ohms @ 100 MHz 1 Audio linka Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 300mA 1,2Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,2Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
400 Ohms @ 100 MHz