MAF1005FSA102AT000
Číslo produktu DigiKey
445-175041-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-175041-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-175041-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAF1005FSA102AT000
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Audio linka Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 230mA 900mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
230mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
900mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Audio linka
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz