FS1603-5000-AL
Číslo produktu DigiKey
445-FS1603-5000-ALTR-ND - Páska a cívka (TR)
445-FS1603-5000-ALCT-ND - Řezaná páska (CT)
445-FS1603-5000-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FS1603-5000-AL
Popis
TDK MPOL POWER MODULE, 5.0V
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 5V 3A 4,5V - 16V Vstup
Kategorie
Napětí - výstup 1
Mfr
Proud - výstup (max)
3A
Řada
Výkon (W)
15 W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, chladič
Typ
Neizolovaný modul PoL
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
4,5V
Pouzdro
Modul 17-SMD
Napětí - vstup (max)
16V
Velikost / rozměry
0,13" D x 0,13" Š x 0,05" V (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)