CLF7045NIT-331M-D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CLF7045NIT-331M-D |
Popis | FIXED IND 330UH 500MA 960 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 500 mA 960mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CLF7045NIT-331M-D Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 500mA |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 960mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 150°C |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,291" D x 0,276" Š (7,40mm x 7,00mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,189" (4,80mm) |