CLF7045NIT-331M-D
Číslo produktu DigiKey
445-174182-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-174182-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-174182-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CLF7045NIT-331M-D
Popis
FIXED IND 330UH 500MA 960 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 500 mA 960mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CLF7045NIT-331M-D Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
500mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
960mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,291" D x 0,276" Š (7,40mm x 7,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)