CGA5L1X7R1H106K160AC
Číslo produktu DigiKey
445-180362-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-180362-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-180362-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGA5L1X7R1H106K160AC
Popis
CAP CER 10UF 50V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
CGA5L1X7R1H106K160AC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,075" (1,90mm)