CGA4J3X5R1E475M125AB
Číslo produktu DigiKey
445-12676-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-12676-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-12676-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGA4J3X5R1E475M125AB
Popis
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF ±20% 25V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CGA4J3X5R1E475M125AB Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)