CGA3E2C0G1H103J080AA
Číslo produktu DigiKey
445-6916-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-6916-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-6916-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CGA3E2C0G1H103J080AA
Popis
CAP CER 10000PF 50V C0G 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CGA3E2C0G1H103J080AA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)