C2012X6S1H475K125AC
Číslo produktu DigiKey
445-7599-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-7599-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-7599-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2012X6S1H475K125AC
Popis
CAP CER 4.7UF 50V X6S 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X6S 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2012X6S1H475K125AC Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)