C2012X5R1C226M125AC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C2012X5R1C226M125AC |
Popis | CAP CER 22UF 16V X5R 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 22 µF ±20% 16V Keramický kondenzátor X5R 0805 (2012 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C2012X5R1C226M125AC Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 85°C |
Řada | Vlastnosti Nízký obsah ESL |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Kapacita | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Jmenovité napětí | Tloušťka (max) 0,057" (1,45mm) |